O nasTradycja, historia, elegancja, smak i styl

Racibórz, 1950 rok – otwarcie restauracji Raciborskiej

Restauracja Raciborska znana jest mieszkańcom Raciborza i okolic już od dziesiątek lat. W wielu opowieściach naszych dziadków często napotkać można wzmiankę o niezapomnianych balach i zabawach organizowanych w „Raciborskiej”, o rodzinnych spotkaniach podczas niedzielnych obiadów w restauracji na raciborskim rynku. Restauracja Raciborska powstała w 1950 roku i do chwili obecnej, po wielu przejściach i zmianach nadal przyciąga do siebie wielu gości tradycyjną polską kuchnią.

Tylko restauracja Raciborska może pochwalić się tak ogromnym doświadczeniem, zdobytym na przestrzeni wieloletniej działalności.


To zaszczyt nadal móc gościć Państwa w naszym lokalu

Restauracja Raciborska to niepowtarzalny styl, urok ale także ogromna część historii Raciborza. Tutaj wracają wspomnienia, ale również rodzą się nowe. To miejsce zarówno z tradycjami jak i elementami nowoczesności.
Zapraszamy każdego, kto chce zjeść smaczny posiłek do syta, ugościć współpracowników czy rodzinę, zajmiemy się wszystkim, a Ty spokojnie spędzisz czas.
Organizowane są tu liczne imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, spotkania rodzinne i wiele innych. Restauracja Raciborska jest również idealnym miejscem na zorganizowanie udanego przyjęcia weselnego.
Wykwalifikowany personel, dokłada wszelkich starań, aby pobyt w tym niezwykłym miejscu był pozytywnie zapamiętany.

Restauracja dysponuje dużą salą z drink barem, która pomieści nawet 150osób oraz mniejszą salą przeznaczoną na bardziej kameralne uroczystości czy spotkania do 30 osób.

Alfred, szef kuchni

Restauracja czynna

Poniedziałek - Sobota: 11:00 - do wieczora
Niedziela: 11:00 - do wieczora

LokalizacjaCentrum Raciborza

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu

Manager restauracji chętnie odpowie na wszelkie pytania, doradzi i zaproponuje najlepsze menu na przyjęcie weselne czy jakakolwiek imprezę.

Adres

ul. Rynek 8/9
47-400 Racibórz
woj. śląskie

Racibórz