GaleriaRestauracji Raciborskiej

Gallery Thumb I

Czy ktoś to jeszcze pamięta?

Od tego wszystko się zaczęło. Tak wyglądała restauracja Raciborska w chwili jej otwarcia w 1950 roku. Na tamte czasy była ikoną stylu i nowoczesności.

Restauracja Raciborska

Restauracja Raciborska

Doskonałe miejsce na przyjęcie weselne, spotkanie firmowe lub inne przyjęcie, które wymaga pomieszczenia ponad stu gości. Sala pomieści do 150 osób i jest przystosowana do hucznych zabaw z tańcami. Elegancki wystrój restauracji zachęca do organizowania przyjęć weselnych.

Sala na urodziny.

W sam raz sala na urodziny

Mniejsza sala do dyspozycji gości bardziej kameralnych spotkań i uroczystości. W sali tej wygodnie usiądzie 25 osób. Wystrój sali i kolorystyka utrzymane są w jasnej i ciepłej kolorystyce.


Restauracja Racibórz

Restauracja Racibórz

Idealne miejsce na każdą imprezę. Dopracowany każdy szczegół wystroju i wyposażenia Sali. Stoły zawsze elegancko nakryte z odpowiednimi motywami dekoracyjnymi. Jasne i przyjemne oświetlenie, kolorystyka nadaje całości stylu i elegancji. Jednak nie zapomniano tu o tradycji i historii lokalu.


Drink bar w restauracji

Barek w restauracji

Doskonale zaopatrzony bar, z napojami alkoholowymi także z wyższej półki dla konesera, ale również każdy wielbiciel piwa, drinków i win z różnych stron świata na pewno znajdzie tu cos dla siebie. Bar w restauracji raciborskiej oferuje również zimne napoje gazowane i soki.

Sala na komunie  w Raciborzu

Sala na komunie

Komunia to dzień zasługujący na należytą oprawę i taką z pewnością można znaleźć w restauracji raciborskiej. Z pewnością doskonała do tego będzie również mniejsza kameralna sala.

Sala na wesela w Raciborzu

Sala na wesela

Wesele to jedno z ważniejszych uroczystości w życiu i należy je odpowiednio zorganizować. Nadać mu odpowiednią oprawę, zadbać o dobre samopoczucie pary młodej i zaproszonych gości. Z pewnością nasza sala jest takim miejscem, gdzie można dobrze się bawić i jeszcze lepiej zjeść.